Žraločí přívěsky

Přívěsky žraločí zuby a tygří drápy

Unikátními a velice originálními dárky pro vás i pro vaše blízké či příbuzné se mohou stát pravé žraločí zuby a tygří drápy. Tyto přívěsky v podobě žraločích zubů jsou z pravého žraloka. Tygří drápy jsou z pravé přírodní mušle tygřího vzhledu. Oba druhy těchto přívěsků jsou vhodnými módními a především nevšedními doplňky pro muže i ženy. Přívěsky žraločí zuby a tygří drápy patří k velmi exkluzivním a vzácným šperků dnešní doby.

Žraločí zuby stříbrné

Prodej jedinečných a především unikátních žraločích zubů, které jsou velmi vkusnými přívěsky na stříbrných řetízcích, nabízí internetový obchod Naturshop.cz. Žraločí zuby jako stříbrné přívěsky je možné vybírat nejen podle velikosti, ale také podle typu žraloka, který byl majitelem zubu. Obchod nabízí žraločí zuby z Maroka či Bali od různých typů žraloků.

žraločí přívěsek
Originální žraločí zub z daleké Indonésie zasazený do stříbrného lemu. Žraločí zub patřil původem žraloku tygřímu – Tiger shark. Na zubu je zanecháno přírodní jemné vroubkování na bočních stranách.  Přívěsek je vhodným doplňkem širokých stříbrných řetízků mužů i žen.

Přívěsky žraločí zuby na kůži

Přívěsky žraločí zuby se na náš trh dostaly i v podobě fosilní – zkamenělé. Tyto přívěsky jsou cenově dostupnější, a proto bývají oblíbenými a žádanými převážně u mladších věkových skupin mužů i žen. Nižší cenou přívěsku ovšem není ovlivněna kvalita žraločího zubu!  Unikátní a kvalitní přívěsky nemusejí být pouze drahé, ale také cenově dostupné se stejnou kvalitou přívěsků a šperků.

žraločí přívěsky na kůžích
Přírodní fosilní a především pravý zub z Maroka, který patřil žraloku Mako. Žraločí zub je podlouhlý, úzký se špičatým zakončením. Přívěsek žraločí zub má na vrchu stříbrné očko, které slouží k zavěšení na kůži či stříbrný řetízek.

Unikátní sbírkový žraločí zub

Prodej zajímavých žraločích zubů je u nás na tolik oblíben, že Naturshop.cz nabízí i žraločí zuby velké či žraločí zuby do dlaně malé bez úchytů. Tyto excelentní žraločí zuby mohou posloužit k dekoračním účelům, pro sběratelské účely či je lze využít i pro šperkařské použití. Pravé žraločí zuby jsou v bílých barvách či odstínech hnědé, některé mají postraní jemné vroubkování, strany jiných žraločích zubů jsou hladké.

žraločí zub
Unikátní sbírkový žraločí zub velký fosilní Megalodon v excelentní tmavé barvě. Žraločí zub pochází z Naturshop.cz

Přívěsky tygří drápy

Dalšími unikátními šperky jsou přívěsky tygří drápy. Tyto přívěsky jsou vyrobeny z pravé přírodní mušle s tygřím vzhledem. Přívěsky tygří drápy jsou k dostání ve dvou variantách zahnutí zubu a ve dvou variantách barevného provedení.

přívěsek dráp
Přívěsek z pravé mušle tygří dráp tmavší je svou barevností a celkovým vzhledem vhodný spíše pro muže.

Veškeré přívěsky tygří drápy mají stříbrný úchyt, aby je bylo možné jednoduše a pohodlně zavěsit na stříbrný řetízek nebo kůži či pryž. Přívěsky tygří drápy jsou vyhotoveny v universálním provedení, to znamená, že jsou vhodnými přívěsky nejen pro muže, ale také pro ženy.

přívěsky drápy

Unikátně řešený přívěsek světlý ve tvaru tygřího drápu. Bílé provedení drápu je vkusným ženským doplňkem.

Komentáře nejsou povoleny.