Přívěsky z korálů

Přívěsky houbový korál

Přívěsky houbový korál patří k oblíbeným šperkům garderoby především starších žen a mladých žen, které preferují raději nenápadnější a přesto originální a unikátní korálové šperky a přívěsky.

Přívěsky houbový korál pro starší ženy

Ženy se rádi zdobí a zkrášlují nejen pro sebe, a proto ve společnosti rádi ukazují své nové moderní a elegantní šperky, ke kterým samozřejmě patří i přívěsky. Přívěsky houbový korál osazen do stříbrné obruby ve tvaru velké oválné mugle, přívěsek houbový korál ve tvaru ploché destičky ve stříbře či červený korál nepravidelných tvarů připomínající větve stromu se stříbrným úchytem je vkusným doplňkem a vhodným dárkem pro starší ženy a babičky, které mají rádi noblesní šperky a přívěsky.

přívěsky z korálů
Elegantní velký přívěsek houbový korál pro ženy ve tvaru oválu se širokým stříbrným lemem a stříbrným úchytem. Přívěsek je vzhledem k přírodnímu materiálu originál.

Mladým slečnám sluší přívěsky houbový korál

Mladé slečny se rády zdobí a zkrášlují přívěsky z perleti či mušlí, ale také přívěsky houbový korál v červené barvě. Tyto přívěsky jsou vhodným módním doplňkem ke společenskému oblečení, ale i na každodenní nošení. Žádanými tvary přívěsků houbový korál jsou tvary malého srdce se stříbrným úchytem, přívěsky ve tvaru kapky s vrtanými otvory na protažení kůže či řetízku nebo přívěsky houbový korál ve tvaru plochého donutu s otvorem uprostřed, který slouží k zavěšení kůže či pryže.

korálové přívěsky donuty
Originální lehký přívěsek houbový korál ve tvaru kulatého donutu, který zajisté ocení mladé slečny. Přívěsek bude vhodným doplňkem k pohodlnému oblečení, stejně tak k letním šatům.

Veškeré přívěsky houbový korál je možné zkombinovat s náhrdelníky či náramky z houbového korálu. V této trojité kombinaci se budou ženy cítit elegantně a jedinečně.

Komentáře nejsou povoleny.