Stříbrné přívěsky

Dámské stříbrné přívěsky

Ženy a mladé slečny, které dávají přednost stříbrným šperkům před šperky z chirurgické oceli, zajisté ocení jako doplňky stříbrných řetízků elegantní stříbrné přívěsky. Stříbrné přívěsky v krásném elegantním a luxusním provedení má ve své nabídce internetový obchod Naturshop.cz, ze kterých si vybere jistě každá žena.

Stříbrné přívěsky se zirkony

Nabídka stříbrných přívěsků je na trhu široká a pestrá. K oblíbeným stříbrným přívěskům patří přívěsky zdobené broušenými barevnými a čirými zirkony. Stříbrné dámské přívěsky vypadají velice elegantně a v kombinaci s vhodným stříbrným řetízkem vytvářejí na krku brilantní lesk a oslnivou záři. Stříbrné přívěsky ve tvaru velkých křížů, kytiček, motýlků, nepravidelných malých křížů či plochých destiček zdobené broušenými zirkony jsou velmi žádané mezi staršími ženami, které mají rádi originalitu a jedinečnost.

stříbrný přívěsek
Velice elegantní stříbrný přívěsek ve tvaru ploché destičky v nerovném tvaru. Krásu a přitažlivost tohoto stříbrného přívěsku zvýrazňují svislé řady broušených zirkonů v barvě světle růžové. Přívěsek je vhodný na každodenní nošení i do večerní společnosti.
foto zdroj: Naturshop.cz

Stříbrné přívěsky v originálních tvarech

Stříbrné přívěsky v originálních velkých tvarech volí spíše mladé slečny, kterým přívěsky vyniknou na slabém stříbrném řetízku. Navíc přívěsky dodají slečnám pocit originality a jedinečnosti. Zajímavě řešené stříbrné přívěsky ve tvaru stopy, kytičky, spirály, andělíčka, kapky nebo dvojitého srdce dodávají slečnám a ženám půvab a jedinečnou krásu.

stříbrný přívěsek srdce
Mohutný velký stříbrný přívěsek ve tvaru velkého srdce s rozšířenými stranami, které dodávají celému přívěsku masivní vzhled. Přívěsek má poměrně velké očko, pomocí kterého je možné přívěsek připevnit na silnější stříbrný řetízek. Vzhledem k tomu, že je přívěsek dutý, je poměrně lehký, a proto je vhodným doplňkem na běžné nošení.
foto zdroj: Naturshop.cz

Stříbrné přívěsky ve tvaru zvířat

Stříbrné přívěsky ve tvaru zvířat jsou vhodným doplňkem a dárkem k svátku či narozeninám pro mladé slečny, které mají silný citový vztah k přírodě. Přívěsky ve tvaru mloka, slona, koně, delfína, sovy, rybí kosti či psa nebo prasátka rozzáří úsměv každé mladé slečny. Navíc jsou přívěsky tohoto typu cenově přijatelné a proto není důvod, proč vaší blízké kamarádce či sestře neudělat velkou radost.

stříbrný přívěsek ještěrka
Stříbrný přívěsek pro mladé slečny, které mají vztah k přírodě. Přívěsek ve tvaru mloka je tím správným a originálním dárkem pro vaše blízké kamarádky či sestry.
foto zdroj: Naturshop.cz

Komentáře nejsou povoleny.