Přívěsky s drahými kameny

Přívěsky a drahé kameny

Přívěsky z drahých kamenů patří k velmi žádaným druhům přívěsků dnešní doby a to především proto, že každý přívěsek z drahého kamene je z důvodu přírodního materiálu v jedinečných a originálních barvách, v netradičních tvarech a zajímavý v provedení samotného přívěsku. Některé přívěsky bývají zasazeny do obruby, jiné mají lemované jednotlivé strany a některé přívěsky mají pouze stříbrný či bižuterní úchyt.

přívěsky karneol
Přívěsek karneol v originální oranžové barvě. Přívěsek je zasazen do mohutné bižuterní obruby, která zdobí celý šperk. Přívěsek se vhodné zavěsit na stříbrný řetízek.
foto zdroj: Naturshop.cz

Broušené přívěsky z drahých kamenů

Překrásné přívěsky z drahých kamenů má ve své nabídce spolehlivý a ověřený internetový prodejce Naturshop.cz, který se specializuje nejen na šperky, ale také na prodej drahých kamenů. Nabídka přívěsků z drahých kamenů je na tomto obchodě velká a široké spektrum druhů drahých kamenů vám pomůže při výběru toho pro vás pravého přívěsku. Před nákupem přívěsku z drahých kamenů je důležité si uvědomit, zdali chcete přívěsek z ohlazených drahých kamenů či přívěsek broušený.

broušený přívěsek citrín
Originální broušený přívěsek z přírodního citrínu v žádaném tvaru kapky. Přívěsek má puncovaný stříbrný úchyt a je vhodné ho zavěsit na slabý stříbrný řetízek.

Levné přívěsky a drahé kameny

Levné šperky a přívěsky z drahých kamenů nemusejí být pouze luxusní a drahé, ale také elegantní a levné. Do kategorie levných přívěsků řadíme přívěsky v žádaných tvarech srdce, kapek, mugle, nepravidelném tvaru podlouhlém, oválů, ve tvaru vlnky, kosočtverce či špičky nebo broušené vrtule. Levné přívěsky jsou vhodným doplňkem nejen ke společenskému oblečení, ale i k oblečení sportovnímu a pohodlnému. V přívěscích z drahých kamenů se každá žena bude cítit nejen velmi žensky, ale především jedinečně a originálně.

přívěsky srdíčka malachit
Přívěsek malachit ve tvaru vypouklého srdce s bižuterním úchytem, který je díky své překrásné tmavé a světle zelené barvě zajímavý a jedinečný. Přívěsek může být vhodným a vkusným levným dárkem pro ženy, které chtějí být ve společnosti jedinečné.

Komentáře nejsou povoleny.