Přívěsky z vltavínů

Unikátní vltavínové přívěsky

Vltavínové šperky, stejně tak jako přívěsky s vltavíny, patří k velmi luxusním a exkluzivním ženským šperkům. Móda samotných vltavínů a přívěsků s vltavíny je v dnešní době zatím ještě v plenkách, přesto u žen, které znají sílu vltavínů a obdivují jejich jedinečnost a krásu, jsou šperky a přívěsky s vltavíny velmi žádané.

přívěsek vltavínový
Unikátní přírodní vltavín jako přívěsek zasazený do stříbrného lemu s úchytem velice vkusně ladí s elegantním společenským ženským oblečením.
foto zdroj: Naturshop.cz

Minulost vltavínu

Před 15ti miliony lety dopadl na území sousedního Německa obrovský meteorit, který zapříčinil vznik a výskyt vltavínů. Vzhledem k tomu, že meteorit letět atmosférou ohromnou rychlostí a byl velmi rozžhavený, při dopadu na německé území vystříkly kapky rozžhavené horniny i velké části meteoritu až na území naší republiky i do části jihozápadní Moravy. Po několika staletích se začal unikátní vltavín legálně těžit. Vytěžené přírodní vltavíny se začaly zasazovat do šperků a poté, co se lidé naučily vltavíny brousit, vznikaly velice unikátní a exkluzivní šperky. Vltavín patří do sekce velmi křehkých drahých kamenů, a proto jsou vltavínové šperky a vltavínové přívěsky často zasazovány do stříbrných lemů a obrub, které vltavín chrání před poškozením a poničením.

Přírodní přívěsky s vltavíny

Cena jednotlivých vltavínů a originálních přívěsků s vltavíny se pohybuje o něco výš, než cena za šperky stříbrné či šperky z chirurgické oceli, avšak excelence a exkluzivita těchto jedinečných šperků nezná v dnešní době konkurenci. Překrásné vltavínové šperky a přívěsky s vltavíny nabízí ve své prodejní nabídce internetový obchod Naturshop.cz. V lukrativní nabídce jsou unikátní vltavínové přívěsky přírodní a také v přívěsky v broušené formě.

přívěsek z pravého českého vltavínu
Exkluzivní přívěsek vltavín přírodní, zasazený ve stříbrném lemu, který ženy ohromí svou překrásnou lahvově zelenou barvou. Přívěsek rozzáří a rozjasní ženský půvab a rysy v obličeji každé elegantní a moderní ženy.

Broušené vltavínové přívěsky

Při pohledu na unikátní broušené přívěsky s vltavíny přechází zrak. Tajemství krásy vltavínových šperků a přívěsků s vltavíny je ukryto nejen v povrchovou struktuře vltavínů, která se liší podle místa výskytu či kyselosti půdy, ale především v ojedinělé lahvově zelené barvě vltavínů a přívěsků s vltavíny. Broušené přívěsky s vltavíny bývají často zasazené do obruby či lemů drahých kovů, které mají za úkol chránit křehký vltavín. Vltavínové přívěsky je možné doplnit o vltavínový šperk v podobě náhrdelníku či náramku z vltavínů, které vytvoří elegantní sadu těchto překrásných šperků.

broušený přívěsek z vltavínu
Excelentní devíti karátový vltavínový přívěsek broušený ve tvaru velkého oválu, zasazený do stříbrné obruby. Přívěsek je vkusným doplňkem jemných stříbrných řetízků, na kterém vynikne jedinečná krása přívěsku.

Komentáře nejsou povoleny.