Perleťové přívěsky

Přívěsky z perleti na krk

Šperky z perleti, ke kterým též patří přívěsky z perleti, jsou oblíbenými šperky především mezi mladými slečnami a školačkami. Při letním počasí vytvářejí přívěsky z perleti na krku diskotéku pastelových barev a odstínů, které zvýrazní ženské rysy mladých slečen a krásně podtrhnou mladiství vzhled každé slečny.

Perleťové přívěsky barevné

Přívěsky z perleti jsou k dostání nejen v různých velikostech a jedinečných tvarech, ale také ve zbarvení, které u mladých slečen hraje při výběru vkusného přívěsku z perleti na krk důležitou roli. Perleťové šperky a přívěsky z perleti zaručují nejen originalitu a jedinečnost-vzhledem k přírodnímu materiálu, ale výhodou přívěsků z perleti je především jejich  nízká cena.

perleťové přívěsky
Překrásné barevné přívěsky z pravých mušlí a perleti na krk ve tvaru obdélníků ve veselých letních barvách, do kterých je každý přívěsek lehce přibarven. Barevné přívěsky z perleti jsou dodávány s barevným řemínkem, u kterého je možné libovolně nastavit finální délku celého náhrdelníku.
foto zdroj: Naturshop.cz

Originální přívěsky z pravé perleti a pravých mušlí

Zajímavé a originální přívěsky z perleti jsou k dispozici na stránkách internetového obchodu Naturshop.cz. Do kategorie žádaných přívěsků z perleti je nutné zařadit přívěsky ve tvaru oválu, obdélníku, vějíře, čtverce, zaobleného trojúhelníku či kruhu nebo kosočtverce. Tyto druhy přívěsků z perleti jsou také velmi originální a jedinečné svými otvory pro zavěšení kůže či řemínku. Závěsné očko či otvor může být nejen klasicky na středu přívěsku z perleti, ale také na straně, čímž přívěsek na krku vytváří nerovnoměrné posazení a originální styl a vzhled.

přívěsek z perleti
Zajímavě řešený přívěsek z perleti v podobě velkého kruhu s viditelným otvorem, který dodává celému přívěsku jedinečný vzhled. Perleťový přívěsek je v překrásné přírodní bílé barvě. Ozdobou tohoto přívěsku z perleti je černý řemínek, který je netradičně tvořen z deseti samostatných pramenů.

Přívěsky z perleti spirála

Dalšími žádanými přívěsky z perleti jsou přívěsky ve tvarech klasických spirál nebo také spirál v obdélníku či čtverci, přívěsky v netradičním tvaru listu, květu růže, hvězdičky či kříže, ale také přívěsky ve tvaru delfína, ulity či ve tvaru skládané kapky s bižuterním úchytem, který je vyroben z pravé mušle Paua.

přívěsky z mušlí a perleti
Zajímavé přívěsky z perleti na krk v žádaném tvaru spirály, která je vyobrazena uvnitř trojúhelníku. Přívěsek z perleti je v krásných barevných pastelových odstínech s barevně sladěnými  řemínky.

Komentáře nejsou povoleny.