Ocelové přívěsky

Přívěsky z chirurgické oceli

Zajímavě řešené a originální přívěsky z chirurgické oceli s vkusnými motivy či ve hladkém provedení nabízí eshop Naturshop.cz, na kterém si můžete ten pro vás vhodný a vkusný přívěsek vybrat. Přívěsky z chirurgické oceli je možné vybírat jak v hladkém dámském provedení, tak v pánském provedení neobyčejných tvarů. Výhodou některých přívěsků je jejich universální provedení. To znamená, že přívěsky jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy.

Přívěsky z chirurgické oceli pro muže ploché destičky

Převážná většina mužů dává přednost spíše šperkům a přívěskům z chirurgické oceli před stříbrnými šperky a to proto, že přívěsky z chirurgické oceli se vyrábějí v bohatší nabídce. Ten pro vás vhodný přívěsek můžete vybírat podle velikosti a síly, jednotlivých motivů či tvarů. Žádanými tvary přívěsků z chirurgické oceli jsou jednoduché ploché destičky s motivy ještěrky, čínského draka, mloka nebo lebky či přívěsky s abstraktními tvary. Přívěsky z chirurgické oceli ploché ve tvaru žiletky s motivy mořského koníka, který je vyroben z černé chirurgické oceli, která působí velice mužně, jsou vhodným doplňkem pro všechny odvážné muže, kteří jdou s módní dobou, ale také přívěsek plochý ve tvaru dolaru, kříže či kulaté přívěsky s motivy delfína nebo škorpiona jsou žádanými a velmi extravagantními pánskými šperky.

ocelový přívěsek drak
Zajímavý pánský přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru ploché mohutné destičky s viditelným symbolem čínského draka. Přívěsek má zabudovaný velký úchyt, aby jej bylo možné zavěsit nejen na slabý decentní řetízek z chirurgické oceli, ale také na některý z mohutných řetězů, ve kterých se z mužů rázem stanou rebelové.
foto zdroj: Naturshop.cz

Přívěsky tvarované chirurgická ocel pro muže

Pokud chcete potěšit vašeho manžela, přítele nebo blízkého kamaráda vkusným dárkem k narozeninám, možná právě pro něj bude zajímavý přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru lidské stopy, rybí kosti, lebky s překříženými kostmi, tenisové rakety, malého mloka, ještěrky nebo kříže v nepravidelném tvaru či kraba nebo krásně propracované kobry. Přívěsky z chirurgické oceli těchto typů jsou vhodnou mužskou ozdobou řetízků z chirurgické oceli.

ocelový přívěsek tenisová raketa
Zajímavý přívěsek z chirurgické oceli ve vtipném provedení tenisové rakety. Tenisová raketa je vyrobena z lesklé chirurgické oceli, která je zdobena plastovým výpletem. Přívěsek má závěsné ouško na hraně rakety, čímž při zavěšení přívěsku na řetízek docílíme šikmého vzhledu. Přívěsek je vhodným doplňkem nejen pro hráče tenisu.

Dámské přívěsky z chirurgické oceli

Některé ženy upřednostňují šperky a přívěsky z chirurgické oceli. Již zmiňovaný internetový prodejce Naturshop.cz nabízí několik desítek přívěsků z chirurgické oceli pro ženy, které se mohou stát pro vás tím pravým. Velmi žádanými tvary neobvyklých dámských přívěsků jsou v podobě květu, zámečku s klíčkem, oválů, motýlů, kříže, hvězdiček, či dvojitých srdíček. Velmi krásně na krku vypadají přívěsky ve tvaru slunce, které je uprostřed zdobené broušenými zirkony nebo přívěsky v kombinaci dvou kroužků. Některými přívěsky je možné ozdobit černou kůži či pryž. Záleží jen na osobním stylu a vkusu každé ženy.

přívěsek ocelový hvězdy
Originální přívěsek z lesklé chirurgické oceli ve tvaru hvězdiček. Zajímavostí přívěsku jsou pohyblivé hvězdičky, které jsou zavěšeny na společném hranatém očku, který slouží pro zavěšení přívěsku na řetízek či kůži.

Komentáře nejsou povoleny.