Přívěsky z jantarů

Jantarové přívěsky

Jantarové šperky a přívěsky s jantarem patří do kategorie luxusních a přesto decentních ženských šperků. Zajímavé jantarové přívěsky nabízí internetový prodejce Naturshop.cz, na kterém si můžete vybrat z desítek luxusních a jedinečných přívěsků s jantary dovezené až z daleké Kolumbie.

Jantarové přívěsky stříbrné

Jantarovými přívěsky v kombinaci se stříbrem zajisté potěšíte jako věnovaným dárkem každou ženu, která chce být ve společnosti jedinečná a originální. Přívěsky z jantaru v oblíbených tvarech malého srdce se stříbrným úchytem v překrásné medové barvě či větší jantarový přívěsek ve tvaru kapky ve zlatavé barvě se stříbrným úchytem zaručí úspěch všem ženám, které budou společností obdivovány. Tyto druhy jantarových přívěsků se mohou stát vhodným doplňkem slabých stříbrných řetízků. V této kombinaci zvýrazní ženskou krásu.

jantarové přívěsky
Originální přívěsek z pravého jantaru ve světle zlatém provedení. Oblíbený tvar velké kapky zvýrazní ženský dekolt a podtrhne půvab a přirozenou krásu každé ženy. Každý přívěsek z jantaru je vzhledem k přírodnímu materiálu originál, proto žádná jiná žena nemůže být majitelkou totožného přívěsku.
foto zdroj: Naturshop.cz

Originální jantarové přívěsky

Originální jantarové šperky přívěsky dovezené z daleké Kolumbie vzbudí ve společnosti vysokou pozornost. Jantar jako takový je zkamenělá pryskyřice, do které se při vytékání z pradávných borovic vmísily kousky hmyzu, prachu a jiné nečistoty, které v pryskyřici zůstaly pohřbeny na vždy. Proto patří jantarové šperky a přívěsky s jantarem k velmi originálním a velmi slušivým ženským šperkům. Přívěsky s jantarem v neobvyklých kulatých, oválných, plochých či podlouhlých tvarech a jedinečných medových a zlatavých barvách s vrtaným otvorem na vrchní části, která slouží k protažení černé kůže, jsou velmi žádanými šperky žen všech věkových kategorií.

přívěsek z pravého jantaru
Originální přírodní přívěsek z pravého jantaru z dálné Kolumbie. Překrásné medové a tmavé barvy přívěsku zdokonalují jedinečný vzhled dámského šperku z jantaru. Přívěsek je k pohodlnému nošení dodáván s černou kůží.

Komentáře nejsou povoleny.